Free Porn
xbporn

Portal de Continguts Digitals de Ràdio Marina

Esports: El lloretenc Miguel Molina tornarà a córrer el Mundial de Resistència amb Ferrari 


 

Moisès García ens porta l’actualitat esportiva de la Selva i el Maresme del cap de setmana.

El lloretenc Miguel Molina defensarà els colors de Ferrari al Mundial de Resistència, a la categoria Hipercar.

Futbol

A la Lliga Èlit, el CF Lloret jugarà contra l’Horta.

A Primera Catalana, l’UE Tossa s’enfronta contra al Roses, el CD Blanes juga contra el Cardedeu, l’Argentona jugarà contra el Parets i el Mataró jugarà contra el Bosc de Tosca.

A Segona Catalana, el partit de la Juve Lloret s’enfronta al Farners, el Cal Aguidó s’enfronta al Porqueres, la Vidrerenca rep al Torroella, el Tordera jugarà contra l’Olot B, el Cirera de Mataró jugarà contra el Moietense i el Malgrat rep al Sant Pol.

Bàsquet

A LEB Plata, la UE Mataró jugarà contra el Gran Canària a casa.

A la Lliga EBA, el Mataró Parc Boet s’enfronta a l’IES Castells.

A la Supercopa, el Bàsquet Lloret s’enfronta a El Masnou.

A la Copa Catalunya, en categoria masculina, UE Mataró B jugarà contra el Bàsquet Vic i l’Argentona es desplaça a la pista del Sant Adrià.

En categoria femenina, el Lloret jugarà contra el Sant Feliu de Llobregat.

A Primera Catalana, a la divisió masculina, el Farners vista al Vall d’en Bas, el Pineda jugarà contra el Ceset i el Malgrat jugarà contra el Granollers.

Hoquei

A l’OK Lliga, el Club Hoquei Mataró s’enfronta a un rival directe, l’Hoquei Ribes.

A l’OK Lliga Plata, el Club Patí Tordera jugarà contra l’Horta, el Club Hoquei Lloret es desplaça a la pista del Club Patí Congrés, l’Arenys de Munt s’enfronta al Palafrugell i el SHUM Maçanet jugarà contra el Barça Atlètic.

Futbol sala

A la Segona Divisió B, el Futsal Mataró B s’enfronta al Montsant.

A la Tercera Divisió, l’Arenys de Munt jugarà contra el Rubí i el Futsal Mataró B rep al Ripollet.

A la Divisió d’Honor, l’Interesportiu Malgrat s’enfronta a l’Escola PIA de Sabadell, el Ciutat de Mataró s’enfronta al Riudellots, el Pineda de Mar jugarà contra el Parets, el Palafolls jugarà contra el Vacarisses i el Lloret juga contra el Ràpid Santa Coloma.

Voleibol

A la Segona Divisió masculina, el Parc Farners jugarà contra el Barberà i el Mataró s’enfronta al Vòlei Girona B.

A la Segona Divisió femenina, l’Arenys jugarà contra el Castellà i el Mataró rep al Barberà.

FER UN COMENTARI

Introduïu el vostre comentari.
Introduïu el vostre nom aquí

El més llegit