test

Portal de Continguts Digitals de Ràdio Marina

Esports: Arenys de Mar acull aquest cap de setmana la III Regata de la Lliga de Llarga Distància de Llagut Català

Moisès García ens porta l'actualitat esportiva de la Selva i el Maresme per aquest cap de setmana.


 

Moisès García ens porta l’actualitat esportiva de la Selva i el Maresme per aquest cap de setmana.

Aquest cap de setmana es disputa la III Regata de la Lliga de Llarga Distància de Llagut Català que tindrà lloc a Arenys de Mar. Hi participaran els grups d’Arenys, de Mataró, el Premià, el Club Rem Santa Cristina i el Club Rem Pescadors.

Futbol

A la Lliga Èlit, el CF Lloret rep la UE Vic.

A Primera Catalana, l’UE Tossa s’enfronta al Bosc de Tosca, el CD Blanes jugarà contra l’Argentona, el Mataró rep al Begur.

A Segona Catalana, la Juve Lloret jugarà contra la Vidrerenca, el Tordera rep al Palafrugell, el Cal Aguidó es desplaça al camp del Gironès Sàbat, el Farners s’enfronta a El Bisbalenc i el Malgrat rep Les Franqueses.

Bàsquet

A LEB Plata, la UE Mataró jugarà contra el Tarragona.

A la Lliga EBA, el Mataró Parc Boet s’enfronten a l’Alfiden.

A la Supercopa, el Bàsquet Lloret es desplaça a la pista del CN Sabadell.

A la Copa Catalunya, en categoria masculina, UE Mataró jugarà contra l’Artès i l’Argentona rep al Santa Coloma. En categoria femenina, el Lloret rep al Petrfinto.

A Primera Catalana, a la divisió masculina, el Farners juga a casa contra el Sant Gervasi, el Malgrat es desplaça a la pista del Secec i el Pineda rep al Sàbat.

Hoquei

A l’OK Lliga, Club Hoquei Mataró jugarà contra el Noia.

A l’OK Lliga Plata, el Club Patí Tordera s’enfronta al Vic, el Club Hoquei Lloret es jugarà el lideratge contra l’Aplicat, l’Arenys de Munt es desplaça a la pista de l’Alcorcón i el SHUM Maçanet jugarà contra L’Espanyol.

Futbol sala

A la Segona Divisió B, el Futsal Mataró B jugarà contra la Indústria Santa Coloma.

A la Tercera Divisió, l’Arenys de Munt rep al Gràcia Futbol Sala i el Futsal Mataró B rep al Prosperitat.

A la Divisió d’Honor, l’Interesportiu Malgrat s’enfronta al Palafolls, el Lloret s’enfronta a l’Escola Pia de Sabadell, el Pineda de Mar rep al Nova Escorial i el Ciutat de Mataró jugarà contra el Ràpid Santa Coloma.

Voleibol

A la Segona Divisió masculina, el Parc Farners s’enfronta als Monjos i el Mataró juga contra el Martorell.

A la Segona Divisió femenina, l’Arenys jugarà contra el Salou i el Mataró es desplaça a la pista de La Palma.

FER UN COMENTARI

Introduïu el vostre comentari.
Introduïu el vostre nom aquí

El més llegit